Fundacja Naszyjnik Północy

Grupy Partnerskie
Lokalna Grupa Działania - Naszyjnik Północy
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Miasta i Wsi Debrzno
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna
Zarząd Województwa Pomorskiego
Fundacja Partnerstwo dla Środowiska 
 
Start
  •  
  •  
  •  
Akademia Partnerstwa - kurs współpracy partnerskiej, nabór do 31 marca!
15.03.2010.
Innowacyjny kurs współpracy partnerskiej pn. Akademia Partnerstwa jest przeznaczony dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, instytucji publicznych i przedsiębiorstw, którzy chcą stosować partnerstwo w praktyce, przyczyniając się tym samym do bardziej dynamicznego rozwoju społeczno-gospodarczego regionu i budowania atmosfery współpracy.
Czytaj całość
 
II Dzień Greenways
28.09.2009.
Image26 września 2009 r.  odbył się II Dzień Greenways - impreza plenerowa, podczas której promowane były niezmotoryzowane formy turystyki w ramach Dni Partnerstwa Lokalnego. Udział w imprezie wzięło około 130 osób- dzieci, młodzieży oraz rodziców z terenu powiatu człuchowskiego( woj. Pomorskie), złotowskiego ( woj. Wielkopolskie), Kamienia Krajeńskiego ( woj. Kujawsko-pomorskie). II Dzień Greenway łączył w sobie rajd pieszy, rajd rowerowy oraz nord treting. Każda  z grup miała do pokonania trasę o różnej długości: grupa piesza około 5 km, grupa rowerowa – 30 km, Nort treking – 9 km.
Czytaj całość
 
Jarmark Krajeński
08.09.2009.
Rowerem na Jarmark - 5 września 2009 r. 

ImageJuż po raz siódmy w pierwszą sobotę września nadleśnictwa Powiatu Złotowskiego zorganizowały Leśny Rajd Rowerowy. Wyznaczonymi leśnymi trasami drużyny rowerzystów – łącznie ponad 500 osób, dobili na metę na leśnej polanie przy złotowskim amfiteatrze. Pomysłem na tegoroczne zakończenie rajdu było zorganizowanie go na ludowo z udziałem twórców ludowych i ich rękodzieła. Ze względu na to, że Złotów leży na obszarze historycznej Krajny, imprezę nazwano Jarmarkiem Krajeńskim. Organizatorem Jarmarku było Stowarzyszenie „Przyjazna Edukacja”, które od lat działa na polu kultury, edukacji ekologicznej i regionalnej. Ponadto do współorganizacji przyłączyła się Fundacją Złotowianka, Miejska Biblioteka Publiczna oraz Złotowskie Centrum Aktywności Społecznej. Impreza znalazła się w kalendarzu Dni Partnerstwa Lokalnego 2009.
Czytaj całość
 
XI edycja Konkursu Ogólnopolskie Nagrody Czystego Biznesu rozpoczęta!
15.08.2009.
ImageFundacja Partnerstwo dla Środowiska po raz 11. organizuje Konkurs Ogólnopolskie Nagrody „Czystego Biznesu” kierowany do małych i średnich przedsiębiorstw, które angażują się w działania na rzecz ochrony środowiska. Celem konkursu jest promowanie przedsiębiorstw, które dzięki działaniom proekologicznym poprawiły swoją konkurencyjność na rynku krajowym lub międzynarodowym.

Konkurs wyróżnia przedsięwzięcia służące ochronie środowiska, w szczególności zaś nowatorskie, efektywne ekologicznie i ekonomicznie rozwiązania techniczne, technologiczne i organizacyjne.

Nagrody w Konkursie przyznawane są w sześciu kategoriach: zarządzanie energią, wodą i odpadami, innowacyjny proces, innowacyjny produkt, produkt i usługa w turystyce, wizerunek oraz współpraca międzynarodowa.
Czytaj całość
 
Dni Partnerstwa Lokalnego 2009
15.08.2009.

 
14.08.2009 – 30.09.2009
www.dnipartnerstwa.pl/

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 46 - 50 z 72
Grupy Partnerskie
Lokalna Grupa Działania - Naszyjnik Północy
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Miasta i Wsi Debrzno
Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna
Zarząd Województwa Pomorskiego
Fundacja Partnerstwo dla Środowiska 
 

Utworzenie strony zrealizowano dzięki wsparciu:
Ministerstwa Sportu i Turystyki Zarządu Wojewódzka PomorskiegoPomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej